Walka o ligowe punkty !!

Już w najbliższy weekend nasze drużyny zawalczą o kolejne punkty w rozgrywkach o mistrzostwo klasy okręgowej oraz klasy B.

Pierwsza drużyna w spotkaniu wyjazdowym zmierzy się z Niwami Brudzowice. Spotkanie z Niwami zostanie rozegrane w sobotę o godz. 16:00. Nasz sobotni rywal do tej pory zgromadził na swoim koncie 12 punktów i plasuje się na 9 pozycji.
Nasz zespół nad klubem z Brudzowic ma 4 pkt. przewagi i zajmuje 4 miejsce w tabeli.

W minionej kolejce nasz rywal tylko zremisował z rezerwami GKS Katowice 0:0, natomiast nasi zawodnicy na własnym boisku pokonali Ostoję Żelisławice 4:0.

Z kolei nasza druga drużyna w najbliższą niedziele będzie podejmować rezerwy Przemszy Siewierz. Niedzielne spotkanie naszej drużyny rozpocznie się o godz. 15:00

Przed naszymi młodymi zawodnikami bardzo ciężkie zadanie, rezerwy Przemszy Siewierz są liderem naszej grupy i walczą o awans do klasy A.