Porażki naszych drużyn.

Miniona sobota nie należała do najszczęśliwszych dla naszego klubu, gdyż obydwie nasze drużyny przegrały swoje spotkania.

W lidze okręgowej nasza drużyna uległa liderowi z Jaworzna 0:3. Nasza drużyna może w tym spotkaniu nie była piłkarsko słabsza od rywali, jedynie co mogło zabraknąć to lepsza organizacja na boisku, koncentracja i odrobinę szczęścia. Ponieważ przy stanie 0:2 dla gości nasz zespół miał dwie świetne okazje do zdobycia bramki. Zdobywając chociaż jedną bramkę kontaktową mecz różnie mógłby się ułożyć.

Natomiast nasze rezerwy w B-klasie uległy w derbowym pojedynku Jedności Strzyżowice 4:1. A honorową dla naszej drużyny bramkę strzelił D. Nowak.

W najbliższy piłkarski weekend pierwsza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Piaski, natomiast rezerwy naszej drużyny w tej kolejce pauzują.